Jarní prázdniny ve školce
Školáci a někteří školkáčci měli první týden v březnu prázdniny. V naší školce byla v provozu jedna třída, ve které se scházely v menším počtu děti z Mravenečků i Včeliček. Společně jsme si povídali, hráli, tvořili a pracovali v centrech aktivit. Sluníčkové počasí nás vylákalo na zahradu, na hřiště i na vycházku. Mimo jiné jsme navštívili narozená jehňátka na statku u Horutů a před školkou jsme vytvořili jarní výzdobu.
Vydáno: 10. 06. 2026 | Autor: Dana Petriková
ZŠ Bernartice nad Odrou