Divadélko Koloběžka opět ve školce
Ve čtvrtek 9. dubna 2026 jsme v naší mateřské škole přivítali Divadélko Koloběžka s pohádkou „Na tom našem dvoře všechno tam krákoře“.
Děti se zaujetím sledovaly příběh malého kuřátka, které se právě vylíhlo ze skořápky a postupně poznávalo život na farmě i její obyvatele. Na dvoře se setkalo s myšákem Myšpulínem, kočkou Semiškou, pejskem Fouskem i krávou Doubravkou.
Nechyběly veselé situace, známé písničky ani smích. Děti si s chutí zazpívaly, sledovaly příběh a celé představení si moc užily.
Vydáno: 10. 06. 2026 | Autor: Dana Petriková
ZŠ Bernartice nad Odrou